Slide background

Placówki stażowe zlokalizowane
w pobliżu miejsca organizacji szkolenia!

UWAGA! Aby zapisać się na dowolny kurs dla pielęgniarek i/lub położnych, należy złożyć elektroniczny wniosek o dopuszczenie do kursu w Systemie Monitorowania Kształcenia (SMK). Aby ułatwić Państwu ten proces, przygotowaliśmy instrukcję dot. rejestracji i utworzenia profilu użytkownika w systemie SMK jak i również zapisu na dowolny kurs.
INSTRUKCJA ZAKŁADANIA KONTA W SMK

Witamy w Centrum Doskonalenia Kadr Medycznych w Pile!

Centrum Kształcenia ZDZ w Pile proponuje atrakcyjne warunki korzystania ze szkoleń i kursów dla pielęgniarek i położnych.

Zakład Doskonalenia Zawodowego jako organizacja szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem jest obecnie liderem w kształceniu ustawicznym osób dorosłych na terenie Wielkopolski. Naszą misją jest dostarczenie jak największemu gronu odbiorców możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zasięgiem działania obejmujemy całą Wielkopolskę.

Aktualnie bazując na programach i systemie szkolenia akredytowanym przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie oraz we współpracy z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych w Pile organizujemy:

Serdecznie zapraszamy!

Terminarz

Aktualne terminy kursów i cennik
Specjalizacje
Kursy kwalifikacyjne
Kursy specjalistyczne
Kursy dokształcające
Placówki stażowe zlokalizowane w pobliżu miejsca organizacji szkolenia! Zapraszamy na szkolenia do naszego ośrodka, unikniesz wysokich kosztów dojazdu, zaoszczędzisz czas

    Sekretariat szkoleń:

    Zakład Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Pile

    ul. Browarna 19, 64-920 Piła, tel. 67 213 15 74, 67 214 82 76

    tel. kom. 723 405 247

    e-mail: kursy@zdz.pila.pl