Za nami IV Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery

W dniach 2-3 października 2015 roku, w przestrzeniach Inwest-Park sp. z o.o. odbyły się IV Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery, na których ponad 80 wystawców, w trzech strefach prezentowało swoją ofertę.

Pierwszy dzień targów poświęcony był przede wszystkim ofercie edukacyjnej skierowanej do uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Na targach zaprezentowały się szkoły ponadgimnazjalne oraz uczelnie wyższe z regionu pilskiego, jak również pracodawcy dzięki którym młodzież mogła zorientować się jakie zawody są obecnie poszukiwane na pilskim rynku pracy.

Sobotnia odsłona targów poświęcona była pracy, karierze oraz rozwojowi osobistemu. Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa Platforma Praca, w której z pomocą doradców można było skomponować prawidłowe CV, zrobić profesjonalne zdjęcie do CV, a następnie aplikować on-line na wybrane wcześniej oferty pracy.

Cieszymy się, że i my mogliśmy zaprezentować swoją ofertę edukacyjną na IV edycji Targów. Gorąco dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska oraz już teraz zapraszamy na kolejną, wiosenną edycję Targów.