SPECJALNA OFERTA dla pielęgniarek – kurs kwalifikacyjny PIELĘGNIARSTWO GERIATRYCZNE całkowicie ZA DARMO!!

Mamy przyjemność zaprosić pielęgniarki i pielęgniarzy do udziału w BEZPŁATNYM kursie kwalifikacyjnym PIELĘGNIARSTWO GERIATRYCZNE.

Kurs rozpocznie się 15 grudnia br. i będzie odbywał się w WAŁCZU. Dla osób spoza Wałcza przewidziano zwrot kosztów dojazdu na kurs, w ramach kursu zapewniamy komplet materiałów szkoleniowych na własność oraz catering dzienny składający się z dwóch serwisów kawowo-ciastkowych oraz obiadu – zupa, drugie danie, napój.

Aby zapisać się na ten kurs, należy pobrać i wypełnić dokumenty zgłoszeniowe oraz dostarczyć je do Biura Projektu w Pile, ul. Browarna 19.

Harmonogram kursu dostępny jest TUTAJ.

Wszelkie wątpliwości rozwiewamy pod numerem telefonu 723 405 247 bądź po otrzymaniu od Państwa zapytania w formie wiadomości e-mail wysłanej na adres kursy@zdz.pila.pl

UWAGA! Oferta skierowana jest do pielęgniarek / pielęgniarzy, którzy nie brali udziału w projekcie „DOSKONALENIE KADR MEDYCZNYCH. Kursy kwalifikacyjne i specjalistyczne dla pielęgniarek i położnych” nr WND-POWR.05.04.00-00-050/15, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.