DARMOWE SZKOLENIE pn. „MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ WÓZKA WIDŁOWEGO” – zapisz się już dziś!

Informujemy o możliwości wzięcia udziału w BEZPŁATNYM kursie zawodowym pn. „MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ WÓZKA WIDŁOWEGO”, którego rozpoczęcie planujemy w lutym br.

Informacja o projekcie:
Szkolenie w ilości 160 godz. zajęć dydaktycznych zostanie zrealizowane w ramach projektu “Aktywna Integracja i rewitalizacja w Powiecie Pilskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Realizator szkolenia:
Zakład Doskonalenia Zawodowego Centrum Kształcenia w Pile
ul. Browarna 19, 64-920 PIŁA

Do kogo kierowane jest szkolenie:

W szkoleniu może wziąć udział każda osoba bezrobotna, która zamieszkuje teren powiatu pilskiego.
W ramach szkolenia każdy uczestnik otrzyma odzież roboczą oraz materiały szkoleniowe.

Uwaga!
Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik będzie miał zapewniony 3-miesięczny staż, opłacony pełen ZUS oraz otrzyma wynagrodzenie w wysokości 906,00 PLN miesięcznie.

Dla uczestników projektu przewidziano 4-dniowy wyjazd nad morze z dwoma członkami rodziny. W trakcie wyjazdu zapewnione będzie pełne wyżywienie oraz oraz pakiet atrakcji w ciekawym turystycznie miejscu.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt z Koordynatorem Projektu:
Klaudia Kaczmarek, tel. 517 763 454 podając tytuł projektu, tj. „Aktywna integracja i rewitalizacja w Powiecie Pilskim”.

Projekt realizowany jest przez Powiat Pilski, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pile oraz Instytucję A-KWADRAT Klaudia Kaczmarek w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.